
Професійний набір пензлів CS-208R у тубусі 12 шт, красный
480 ₴
- В наличии
- Код: CS-208R
- +380 (96) 752-57-57менеджер
- +380 (95) 752-57-57менеджер
Набір пензлик від ТМ CS для макіяжу в тубі, чудово підійдуть для професіоналів і для людей, які воліють наносити макіяж самостійно .
- Пензлик для пудри
- Пензлик для тонального засобу (пензлик плоский)
- Пензлик для брів
- Пензлик для тіней (розтушування тіней)
- Пензлик-олівець (плавне розтушовування контуру)
- Пензлик для тіней (маленька, плоска кисть)
- Пензлик для підведення
- Пензлик для губ (має металеве оформлення та ковпачок)
- Пензель для нанесення контуру на вилиці
- Пензлик для розтушовування рум'ян (як кремових, так і сухих)
- Пензлик професійний для тіней
- Пензлик для тіней з коротким ворсом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cosmo Shop |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кисти | Набор |
| Комплектация кисточками | Кисть для теней, Кисть для растушевки теней, Кисть для подводки, Аппликатор, Кисть для помады, Кисть для пудры, Кисть для румян, Щеточки для бровей и ресниц, Консиллерная кисть, Кисть для бровей, Кисть для коррекции формы носа, Кисть для нанесения контуров, Кисть для тональной основы |
| Длина ворса | 30 мм |
| Длина рукоятки | 115 мм |
| Длина | 145 мм |
| Цвет | Красный |
| Количество | 12 шт |
- Цена: 480 ₴



