
Косметичка чоловіча дорожня коричнева LX-026 розмір 18*9,5*11cм
210 ₴
- Нет в наличии
- Код: LX-026BR
- +380 (96) 752-57-57менеджер
- +380 (95) 752-57-57менеджер
Косметичка чоловіча дорожня коричнева LX-026 розмір 18*9,5*11cм
Невеликий, але функціональний органайзер-косметичка призначений для носіння набору предметів «при собі». Завдяки компактному і лаконічному дизайну, він популярний серед туристів, бізнесменів. Модель виготовлена з міцного, приємного на дотик матеріалу. У ньому поєднуються красива структура і стійкість до зношування. Підійде для косметичних засобів, документів, приладдя для гоління. Зверху - застібка у вигляді блискавки. В асортименті різні кольори. У міру забруднення аксесуар очищається в теплому мильному розчині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cosmo Shop |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
- Цена: 210 ₴


